Oferta dla producentów filmowych. Fotosy i werki ~ Okiem obiektywu

Oferta dla producentów filmowych. Fotosy i werki

Czy na planie filmowym potrzebny jest fotograf? Okazuje się, że tak! Fotografuje wszystko, co później widać na ekranie, a także to, czego na nim nie widać, a co staje się największym smaczkiem już po wejściu produkcji do kin, emisji w tv czy Internecie. Moje materiały wykorzystywane są głównie do celów marketingowych a same zdjęcia służą do promocji danej produkcji, trafiają na billboardy, strony www, fanpage, jak również na okładki płyt z filmem, kiedy te wchodzą do sprzedaży detalicznej. Efektem moich prac są fotosy i werki.
 

Fotosy

 
Fotosy to tzw. zdjęcia sprzed kamery, czyli te, które odzwierciedlają kadry filmowe, ilustrują fabułę oraz prezentują aktorów. Są to zarówno portrety jak i zdjęcia w sytuacjach charakterystycznych dla danej roli. Podczas każdej z realizacji potrafię dopasować się do wizji reżysera i autora zdjęć oraz dobrze zgrać się z operatorem, albowiem fotosy z planu muszą być spójne z ogólną koncepcją produkcji.


Werki

 
Ważną częścią mojej pracy jest również udokumentowanie tego, co dzieje się za kulisami, czyli pracy charakteryzatorów, aktorów poza scenami, a przede wszystkim pracy kamery, dźwiękowców, oświetleniowców, reżysera czy autora zdjęć, jednym słowem – całej ekipy filmowej. Przy takich ujęciach zazwyczaj mam wolną rękę, zarówno jeśli chodzi o kadrowanie, jak i późniejszą edycję graficzną. To taki swoisty reportaż, który im lepiej oddaje atmosferę na planie, tym jest atrakcyjniejszy.

 
 

Korzyści ze współpracy

 
- Wysoka jakość, profesjonalne materiały fotograficzne,
- Ponad 10-letnie doświadczenie.
 

Co mogę zaoferować dodatkowo?

 
Dodatkowo (każdorazowo za zgodą reżysera), zapewnić mogę publikację unikalnych i autorskich artykułów o filmie na moim blogu.

- Przygotowanie merytorycznego artykułu na blogu,
- Promowanie w social mediach,
- Konkurs dla Czytelników lub fanów,
- Banner i/lub link na blogu,
- Inne świadczenia indywidualne.

Moje publikacje na blogu miesięcznie śledzi:
- Facebook - 46 tyś UU (unikalnych użytkowników),
- Instagram - 15 tyś UU,
- Blog - 12 tyś UU,
- YouTube - 3200 UU.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Skontaktuj się ze mną.
 

Przykłady Realizacji

 
- Na planie filmu "Szczęścia chodzą parami" - https://www.okiemobiektywu.pl/2020/09/szczescia-chodza-parami-film.html
- Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest - https://www.okiemobiektywu.pl/2020/10/tofifest-2020.html