Oferta współpracy dla działów promocji miast i regionów ~ Okiem obiektywu

Oferta współpracy dla działów promocji miast i regionów

Reklama miast i regionów

Uwielbiamy podróżować i widzimy wielki potencjał turystyczny w wielu miastach i regionach. Tworzymy całkowicie autorskie i profesjonalne internetowe przewodniki po miastach i regionach oraz umożliwiamy ich dotarcie do kilkudziesięciu tysięcy osób.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt

Co możemy zaoferować?

Publikację unikalnych i autorskich artykułów z profesjonalnymi fotorelacjami i produkcjami wideo z miasta lub regionu na profilu Facebook, Instagramie, YouTube skończywszy na Twitterze. Wszystkie artykuły posiadają linki dofollow do wskazanych stron www.

Artykuły to przede wszystkim całkowicie autorskie przewodniki po mieście lub regionie pokazującego jego walory i zachęcającego do odwiedzenia (artykuły w stylu “Najpiękniejsze miasto Włoch?” czy "10 faktów o San Marino o których nie wiedziałeś"). Artykuł promujemy dodatkowo w naszych social mediach. Gwarantujemy zasięg min. 10.000 osób na naszym Facebooku.

Przygotowujemy również profesjonalne filmy reklamowe z miejsc i regionów i publikujemy je na naszym youtube i facebooku. Dysponujemy doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem (także drony do ujęć z powietrza) oraz publiką zainteresowaną tego typu materiałami.