Oferta współpracy dla właścicieli obiektów noclegowych

Oferta współpracy dla właścicieli obiektów noclegowych

Z pasją podróżuję po świecie w poszukiwaniu miejsc niosących ze sobą wyjątkowy klimat i fascynujące historie. Takie miejsca, w których można poczuć dobrą energię i w pełni się zrelaksować. Teraz mam dla Ciebie propozycję, która może okazać się korzystna zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie.

Oferta współpracy dla właścicieli obiektów noclegowych

Chcę zaoferować Ci barterową współpracę, która polega na wymianie usług. Ja dostarczę Ci profesjonalne usługi fotograficzne promujące Twój obiekt noclegowy, a w zamian oczekuję możliwości noclegu w Twoim obiekcie podczas moich podróży.

Wspierając obiekty noclegowe w zakresie fotografii, mam możliwość bardziej aktywnego odwiedzania różnych miejsc i tworzenia wartościowych treści dla moich odbiorców. 


                 

Moja oferta wzbogacona może zostać również o: 


Produkcję profesjonalnych filmów reklamowych: Dysponuję doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem (w tym dronami do ujęć z powietrza) oraz społecznością internetową zainteresowaną tego typu materiałami.

Kreację wysokiej jakości artykułów na Blogu: Artykuły na blogu zawierają przynajmniej 5000 znaków, linki dofollow, profesjonalne zdjęcia, pisane zgodnie z zasadami SEO, by jak najlepiej pozycjonowały się w wyszukiwarce Google.

Promocję w mediach społecznościowych: Oferuję publikacje na Instagramie i Facebooku, docierając do mojej licznej społeczności zainteresowanej podróżami.

Dodatkowe świadczenia indywidualne: Jestem elastyczny i gotów dostosować naszą współpracę do Twoich potrzeb.

Konkursy i promocje: Mogę zorganizować konkursy lub akcje promocyjne, które przyciągną uwagę moich czytelników i fanów.

Banner i link na moim Blogu: Umieszczę banery i linki prowadzące do Twojego obiektu na moim blogu, zwiększając Twoją widoczność.


Miesięcznie, moje publikacje i treści śledzi liczna społeczność o łącznym zasięgu:
  • Facebook: 46 tysięcy unikalnych użytkowników (UU),
  • Instagram: 15 tysięcy UU,
  • Blog: 12 tysięcy UU,
  • YouTube: 3200 UU.

Korzyści ze współpracy:

  • Wysoka Jakość i Profesjonalizm: Moje publikacje są znane z wysokiej jakości treści, merytoryki oraz profesjonalnych materiałów foto i video.

  • Bogate Doświadczenie: Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie we współpracy z największymi markami.

  • Silne Pozycjonowanie: Artykuły na moim blogu regularnie osiągają TOP10 wyników wyszukiwania w Google, co przyczynia się do zwiększenia widoczności Twojego obiektu.

  • Bezpłatne Materiały Promocyjne: Wysokiej jakości zdjęcia mojego autorstwa mogę przekazać Ci bez dodatkowych kosztów do wykorzystania w Twoich działaniach marketingowych.

Jeśli jesteś zainteresowany barterową współpracą, która przyniesie korzyści zarówno Tobie, jak i mnie, proszę o kontakt. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i przyczynić się do promocji Twojego obiektu noclegowego.

Czekam na Twoją odpowiedź i nadzieję na owocną współpracę!