Szczęścia chodzą parami - Film

Szczęścia chodzą parami - Film

To już kolejna fotograficzna przygoda na planie filmowym. Poprzednio był Czarny Mercedes w reżyserii Janusza Majewskiego. Tym razem udało się uchwycić Okiem Obiektywu Weronikę Książkiewicz oraz Michała Żurawskiego, Klaudię Halejcio i Antoniego Królikowskiego, których zobaczymy w najgorętszej komedii romantycznej roku tj. w filmie Szczęścia chodzą parami. Kinowa premiera zaplanowana jest na 25 grudnia. 
 
Szczęścia chodzą parami - Film
 
Reżyserem filmu jest twórca Narzeczonego na nibyBartosz Prokopowicz. W tej wzruszającej i pełnej przewrotnego humoru komedii zobaczymy również Aleksandrę Domańską, Tomasza Karolaka, Krzysztofa Czeczota, Jacka Knapa, Marię Pakulnis i Piotra Machalicę.
 
Zagrają Książkiewicz, Żurawski, Halejcio i Królikowski
 
Szczęścia chodzą parami to komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość. To film, w którym zakocha się każdy, niezależnie od tego, czy jest poszukującym uczucia singlem, czy znalazł już miłość życia.
 
Weronika Książkiewicz i Michał Żurawski w nowej komedii romantycznej Szczęścia chodzą parami
 
Producentem filmu jest Zygfryd Studio, koproducentem Grupa Polsat. Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.
 

Szczęścia chodzą parami - Film. Fabuła

 
Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans.
 
 
Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.