Świat równoległy - Tomek Michniewicz [Recenzja]

Świat równoległy - Tomek Michniewicz [Recenzja]

Na rok przed moją czterdziestką, postanowiłem zrealizować czterdzieści ważnych dla mnie planów których finał odbędzie się 13 lutego 2022 r. Jednym, a w zasadzie pierwszym z nich, jest ambitny plan przeczytania czterdziestu nowych książek. Jest to o tyle trudne, gdyż w całym moim życiu, nie przeczytałem ich dużo więcej. Wyzwanie to jest jednym z najpoważniejszych. Jeśli jesteś wstanie zaproponować mi jakąś ciekawą pozycję, pracujesz dla wydawnictwa i chciałbyś podesłać mi pozycję do przeczytania, proszę daj mi znać
 
Numer trzy - Świat równoległy - Tomek Michniewicz

Reportaże o ludziach i miejscach, które wydaje nam się, że znam. Tak brzmi rozwinięcie tytułu książki Tomka Michniewicza, który jest kluczem do mojej recenzji. Niestety, wiele opisanych historii i miejsc, były już mi znane. Od lat moje horyzonty poszerzam dzięki nałogowemu słuchaniu - Raportu o stanie Świata, czy Działu zagranicznego.
Świat równoległy - Tomek Michniewicz [Recenzja]
Książkę polecam wszystkim tym, którzy jak ja, nałogowo potrzebują poszerzać swoje horyzonty, dostrzegając jednocześnie różnorodność świata. 

Świat równoległy, wydany w 2015 roku, to zbiór reportaży z przeróżnych zakątków świata. Pakistan, Polska, USA, Słowenia czy RPA. Jak sam Michniewicz mówi, jest jedynie obserwatorem świata, który wszyscy mamy w głowach, przedstawianego nam przez media oraz Świata równoległego, rzeczywistego, niewykreowanego przez media.
 
Książkę: Świat równoległy Tomka Michniewicza, możesz kupić m.in. w Empiku. Uwaga! Korzystając z letyshops, otrzymasz 2,4% cashbacku (zwrotu gotówki).

Autor: Tomek Michniewicz
Tytuł: Świat równoległy: Reportaże o ludziach i miejscach, które wydaje się, że znamy
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Data premiery: 23.09.2015
Liczba stron: 368