Nowa hulajnoga od TraczerCart.com ~ Okiem obiektywu

Nowa hulajnoga od TraczerCart.com

Już od jakiegoś czasu TraczerCart.com otworzył zamówienia na nowy model hulajnogi. Jest to już trzecia konstrukcja hulajnogi ze stajni TARCZER CART. Tym razem nazwa modelu to ERA. Zapewniamy iż każdy kto zainwestuję w sprzęt tej marki będzie już teraz w ERZE najszybszego sprzętu do sportów psich zaprzęgów.

Foto: Grzegorz Chudzik Sony DSLR-A330L

Najnowszy model to innowacje techniczne Igora Tracza który analizując budowę hulajnóg z różnych części świata w swoim modelu wyciągnął to co najlepsze. Podczas szykowania projektu wsparła nas Lena Boysen która od roku używa tylko sprzętu TRACZER CART. Konstrukcja znalazła już zwolenników w Czachach w kolejnej po Norwegii kolebce sportu zaprzęgowego i klas indywidualnych.

Aktualnie już dwie hulajnogi pojechały na testy do Czech.

Foto: Grzegorz Chudzik Sony DSLR-A330L

OPIS TECHNICZNY:

Aluminium 7020 i 6061 - rura główna. Waga 2,8 kg. Wersja do mocnej jazdy. Dodatkowe wzmocnienia na główce ramy i na spodzie. Nowy podest anty-poślizgowy. Delikatne gięcie udało się uzyskać dzięki nowej giętarce i specjalnemu podgrzaniu przed obróbką termiczną. Prześwit większy o dwa cm w stosunku do wcześniejszych wersji (wersja Doda ). Tylne koło 20 cali, przednie 26 cali lub większe. Mocowanie pod vbraki lub tarcze.

Hulajnoga, Scooter, Wózki psie zaprzęgi


R E K L A M A