Niesamowity koncert Doogie White'a w Toruniu

Niesamowity koncert Doogie White'a w Toruniu

Uczestniczyłem w wielu koncertach, ale ten, który miał miejsce wczoraj w Hard Rock Pub Pamela w Toruniu, naprawdę wywarł na mnie ogromne wrażenie. Dla miłośników rocka to było wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci.

Zdjęcie z profilu Doogie White'a podczas koncertu.

Doogie White, legendarny szkocki wokalista znany z Rainbow, dał fenomenalne przedstawienie w Toruniu. Co więcej, na scenie towarzyszyli mu wybitni artyści: Bartek "Bratek" Wójcik, zdolny gitarzysta, który współtworzył z Doogie takie hity jak „The Machine” oraz „All I`ve Known”, oraz Karol Wójcik na gitarze basowej i Kamil Bagiński za perkusją.

Jeśli ktoś nie zna twórczości Doogie White'a, warto przypomnieć, że to jego głos towarzyszył wielu gitarzystom, w tym legendom takim jak Yngwie Malmsteen, Michael Schenker oraz Jon Lord z DEEP PURPLE. Obecnie możemy go usłyszeć w ALCATRAZZ, gdzie kiedyś grali tacy giganci jak Steve Vai czy Yngwie Malmsteen.

Doogie White śpiewając na scenie.
Zdjęcie z profilu Doogie White'a podczas koncertu

Chociaż bilety były ściśle limitowane, atmosfera była niesamowita. Kolekcjonerskie wejściówki można było nabyć w przedsprzedaży lub w dniu koncertu. To była noc pełna niesamowitej energii, której nie da się opisać słowami.

Bycie częścią tego koncertu było prawdziwym zaszczytem. Dla wszystkich, którzy przegapili ten koncert, mogę jedynie wyrazić współczucie. Jeśli jesteś fanem prawdziwego rocka, trzymaj rękę na pulsie i nie przegap kolejnych koncertów takich artystów jak Doogie White!

Niesamowity koncert Doogie White'a w Toruniu