Zajęcia z kreatywności i pozytywnej zmiany

Zajęcia z kreatywności i pozytywnej zmiany

W dnia 21-23 listopada br. młodzi uczestnicy Programu Aktywności LokalnejMoja ulica” będącego częścią projektu systemowego „Od wykluczenia do usamodzielnienia” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, uczestniczyli w zorganizowanych przez Stowarzyszenie szeregu zajęć z kreatywności i pozytywnej zmiany.


Podczas wyjazdowego szkolenia w Toruńskiej Szkole Leśnej na Barbarce, uczestnicy projektu mieli okazję wziąć udział w zajęciach z zakresu szczudlarstwa, gry na bębnach afrykańskich, kuglarstwa, tańca z ogniem tzw. fireshow oraz zumby.


Przygotowane zajęcia szkoleniowe miały na celu odkrycie w sobie potencjału, energii oraz wyzwolenie zapału ułatwiającego wprowadzenie pozytywnej zmiany w życiu poprzez wyzwolenie aktywności, kreatywności i pozytywnej zmiany.


Podczas szkolenia uczestnicy zdobywali nowe, pozytywne doświadczenia w innym środowisku, uczyli się omawiać te doświadczenia oraz wyciągnąć z nich wnioski, by móc je wprowadzać w dorosłe życie.Zleceniodawcą szkolenia był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu.