Pies z rewolwerem przyłożonym do głowy. Tak reklamuje się firma z Grudziądza. ~ Okiem obiektywu

Pies z rewolwerem przyłożonym do głowy. Tak reklamuje się firma z Grudziądza.

Pies z rewolwerem przyłożonym do skroni - zamiast lawiny klientów - przyniósł grudziądzkiej firmie lawinę... oburzenia. 


Jedna z firm zajmujących się montażem drzwi w Grudziądzu na reklamie celuje do wystraszonego psa z rewolweru. Swoje działania tłumaczy w makabryczny sposób - reklama jest już nieaktualna, a pies nie żyje. Oburzeni internauci przekazują sobie na portalach społecznościowych zdjęcie samochodu dostawczego, na którym widnieje reklama firmy montującej drzwi w Grudziądzu.

W ogłoszeniu jest nazwa firmy, telefony, ilustracja oferowanych drzwi i... zdjęcie psiaka z przyłożonym rewolwerem do skroni. Obok podpis: "jeśli nie zadzwonisz, zastrzelimy tego psa".


- Reklama jest idiotyczna. Jest to o tyle brzydkie i szkodliwe, że nikogo rozsądnego nie skłoni do skorzystania z takiej oferty handlowej, a głupcom tylko rozbudza fantazję - ocenia Małgorzata Ziółkowska, wolontariuszka fundacji "For Animals".

Kontrowersyjnym zdjęciem zainteresowała się policja. - To bulwersująca reklama. Sprawdzamy czy zostało złamane prawo - odpowiada Marzena Solochewicz-Kostrzewska, rzeczniczka grudziądzkiej policji.Źródło: mmgrudziadz.pl