Hity i kity toruńskiego YouTube'a – tygodniowy przegląd #2 ~ Okiem obiektywu

Hity i kity toruńskiego YouTube'a – tygodniowy przegląd #2

Jak się okazuje - Toruński YouTube wcale nie jest ubogi. Codziennie na YT publikowanych jest kilka filmów z Torunia bądź / i dotyczących Torunia.


Z uwagi, iż filmów tematyką związaną z Toruniem jest bardzo dużo, w zestawieniu nie będą brane pod uwagę wszystkie kopie/fragmenty programów informacyjnych lokalnych telewizji. Do zestawienia nie wliczane będą także te relacje np. z wydarzeń sportowych w których nie mam najmniejszej choćby ingerencji twórczej YouTubera które są jedynie statycznymi zapisami wydarzeń.

Dziś prezentuję Wam drugie tygodniowe zestawienia toruńskiego YouTube'a - 16.05-02.06.2014r.

Hity i kity toruńskiego YouTuba – tygodniowy przegląd

Na miano HITU w drugim nieobiektywnym przeglądzie toruńskiego YouTube'a zasługuje film użytkownika supanova G "Toruń 2014" www.supanova-graphics.de który jak można wyczytać z informacji zawartych na profilu to: Grafik Design, After Effect, Photoshop, llustrator, Final Cut Pro XW tygodniowym zestawieniu najbardziej zadziwiającym jest film użytkownika - Kanał użytkownika J-SICK który zarejestrowany został prawdopodobnie 11 stycznia 2014 r. w Toruniu.  Zastanawiam się jak skomentować - zostawiam to Wam.

EXTREME CAFE - Zachlapany Szczypior ... Toruń