Koniec lata - nowe wyzwania i nowe terminy ~ Okiem obiektywu

Koniec lata - nowe wyzwania i nowe terminy

Lato niechybnie się kończy, powoli temperatury wracają do przyjaznych dla naszych pupili. Wraz ze spadkiem temperatur - temperatury nabiera druga połowa rywalizacji w ramach Polskiej Ligi DogTrekkingu.

Niestety z przyczyn formalnych (to temat na następny post), nie odbędzie się w planowanym terminie edycja PLD w Grudziądzu. Do końca mieliśmy nadzieje, iż uda się to zorganizować w znanym przez Was miejscu tj. Camping Rudnik. Edycja w Grudziądzu odbędzie się 26 października 2013. Zanim rozpiszemy się o edycji w Grudziądzu - chronologicznie:

14.09.2013 Żołędowo pow. Bydgoski

Już po raz czwarty zagościmy w okolicach Bydgoszczy - tym razem w Żołędowie (gm. Osielsko). W poprzednim roku spotykaliśmy się w Sicienku - tym razem czas na zmiany. Zobaczcie jak było rok temu w okolicach Bydgoszczy

 


2013.09.21 - Puszcza Borecka (PLD, MPD)
Po raz kolejny Polska Liga DogTerkkingu zawita na Mazurach. Puszcza Borecka o powierzchni 230 km² położona jest w północno-wschodniej Polsce, jest największym kompleksem leśnym na Pojezierzu Ełckim, które jest częścią Pojezierza Mazurskiego. Znajduje się na wschód od jeziora Mamry.

2013.09.28 - Lubniewice woj. Lubuskie (PLD) / Milanówek woj. Mazowieckie (PLD)
Tego dnia odbędą się dwie edycje Polskiej Ligi DogTrekkingu w dwóch częściach Polski. Pierwsza w Lubniewicach (woj. Lubuskie) druga w Milanówku (woj. Mazowiecki).


2013.10.05 - Szczytno (PLD)
W końcu przyszedł czas na Szczytno. Edycja przygotowywana wspólnie z Starostwem Powiatowym w Szczytnie. Jak widać, sprawy psie są im bardzo bliskie.
 Uchwycono na korytarzu Starostwa Powiatowego w Szczytnie
 Szczytno

2013.10.12 - Przywzd (PLD, PPD)   
Jedna z ostatnich edycji Pomorskiego Pucharu w tym roku. Tym razem w Przywidzu.


2013.10.19 - Postołowo - Mistrzostwa Polski w DogTrekkingu Polskiej Ligi DogTrekkingu
To nie jest pomyłka, tak! - wspólnie z Klubem AmberDog z Igorem Traczem na czele przygotowujemy dla Was Mistrzostwa Polski. Zawody te będą częścią Baltic Cup w wyścigach psich zaprzęgów. Jeszcze nie raz będziemy o tym pisać. To będzie jedna z najważniejszych imprez w roku.


2103.10.26 - Grudziądz (PLD. KPPD) 
W końcu  wspomniany Grudziądz. Tym razem nie będziemy poszukiwać Punktów Kontrolnych ale "samorodków złota". Całość w konwencji "gorączki złota - poszukiwaczów złota". Naszym partnerem jest Miasteczko Westernowe - Kansas City - http://www.mega-park.pl