Konkurs - wystąp w unikalnym przebraniu

Konkurs - wystąp w unikalnym przebraniu

Chcesz, by Cię zauważono? Nie boisz się wyzwań? Dobra zabawa to Twoje drugie imię? Weź udział w specjalnym konkursie przygotowanym wspólnie z Hotelem i Restauracją "STOPKLATKA" i wystąp podczas Pucharu Bałtyku Nordic Walking w Wąbrzeźnie (i imprezach towarzyszących) w unikalnym przebraniu!


Namów koleżanki i kolegów z pracy na wspólny udział w zawodach Nordic Walking w Wąbrzeźnie i zaznaczcie swoją odrębność, wymyślając dla siebie wyjątkowe filmowe przebranie. Charlie Chaplin, Leon Zawodowiec, Superman, czy kapitana Jacka Sparrowa – dajcie się ponieść wyobraźni!

Jedna osoba, które wystartuje w najciekawszym przebraniu, w nagrodę otrzyma Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania Hotelu i Restauracji "STOPKLATKA".

Hotel i Restauracja "STOPKLATKA" tworzy kameralną atmosferę i niepowtarzalny klimat magii kina. Każdy z pokoi jest poświęcony innej tematyce filmowej. Wystrój uzupełnia komfortowe wyposażenie pokoi, zapewniające przyjemny pobyt i możliwość pracy. Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy internet. Na miejscu znajdują się trzy sale restauracyjne, które po połączeniu pozwalają przyjąć 120 osób w komfortowych warunkach. By zadowolić gusta wszystkich klientów szef kuchni serwuje dania kuchni polskiej i włoskiej.
.: http://www.stopklatka.biz