Local Geographic: Fotograficzne odkrywanie nieznanej Polski

Local Geographic: Fotograficzne odkrywanie nieznanej Polski

Jeżeli masz aparat i nie zawahasz się go użyć, lubisz spacery, cierpisz na głód towarzyski, świat Cię nie rozumie, a chciałbyś poznać kogoś, kto także patrzy na rzeczywistość przez oko obiektywu, lub po prostu nie masz pomysłu na wolny czas - ZAPRASZAMY!

Local Geographic to podróże po "Polsce nieznanej", mające na celu pokazanie tego, co umyka nam na co dzień. Chcemy odkrywać, co kryje się poza miastem, uchwycić to w fotograficzne ramy, porozmawiać i może zaprezentować nasze prace szerszej publiczności.

Proponujemy cykliczne spotkania plenerowe, podczas których będzie można nabyć praktyczne umiejętności fotograficzne oraz poznać ciekawe miejsca. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aparatu fotograficznego (jakiegokolwiek).

Chcemy stworzyć przestrzeń spotkań nie tylko dla pasjonatów fotografii, ale przede wszystkim dla ludzi ciekawych świata i pragnących ustawić obiektyw w nowym kierunku.

Oferujemy starannie opracowane trasy, opiekę przewodnika, który opowie więcej o miejscach, które fotografujesz, oraz pomoc fotografa-instruktora, który pomoże w trudnych warunkach, pokaże, jak lepiej skomponować zdjęcie i podpowie, gdy zabraknie inspiracji.

To miejsce jest właśnie dla Ciebie.