Śladami Herberta

Śladami Herberta

MIASTO TO PLANSZA - wejdź do GRY

START 14 Października 2011 godz. 12.04 Park Miejski na Bydgoskim - przy fontannie.Już w październiku Gra Miejska w Toruniu. Zgłoś swoją drużynę.

Miasto to PLANSZA - WEJDŹ do gry.

W dniu 14 października o godz. 12.04 wystartuje Gra Miejska "Śladami Herberta" w Toruniu. Gra miejska to nowa forma edukacji i rozrywki, rozgrywana w wielu miastach świata. Esencją gry miejskiej jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej, jako istotnego elementu rozgrywki. Łączy w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych, RPG i harcerskich podchodów.

Tematyką GRY MIEJSKIEJ będzie Zbigniew Herbert.

Po co grać?

Gra Miejska oparta jest na autentycznych wydarzeniach z biografii Zbigniewa Herberta i jego pobytu w Toruniu. Poczas rozwiązywania zadań uczestnicy mogą odkryć w swoim mieście to, czego jeszcze nigdy nie zauważyli i poczuć się turystami w swoim codziennym otoczeniu. Gra Miejska łączy dobrą zabawę z poznawaniem historii.

Kto może grać?

Do zabawy zapraszamy chętnych w każdym wieku. Drużyny składające się z przyjaciół, rodzin, ekipy klasowe, studenckie itd. Gra Miejska jest wspaniałym pomysłem na kreatywne spędzenie wolnego czasu!

więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.grymiejskie.org.pl

START ŻYWEJ LEKCJI HISTORII 14 października 2011 godz. 12.04 przy Fontannie - Park Miejski na Bydgoskim. Dla zwycięzców nagrody.

UDZIAŁ BEZPŁATNY