Top Gear. Wyprawa na biegun. Psie zaprzęgi kontra samochód. ~ Okiem obiektywu

Top Gear. Wyprawa na biegun. Psie zaprzęgi kontra samochód.

W miejscowości Resolute na północy Kanady spotyka się trzech sympatycznych panów. W śnieżnej scenerii omawiają szczegóły przedsięwzięcia. Wyprawa na biegun to niebagatelne zadanie. Trzeba przejść pośród śnieżnych wydm, po lodowych pustkowiach. Ludzie już dawno docenili, jak bardzo w tej wędrówce przydatne są psie zaprzęgi. Takim zaprzęgiem uda się na biegun Richard Hammond. Natomiast pozostali dwaj panowie, James May i Jeremy Clarkson zamierzają tam dotrzeć… No oczywiście, że samochodem.

Film do kupienia:
- Top Gear. Wyprawa na biegun 29 PLN
- Top Gear: Wyprawa na biegun - dla klientów InBook.pl możliwa dostawa w 24h GRATIS! 25.33 PLN
- Top Gear (4 DVD) 29 PLN
(w czteropaku również: Top Gear: Bez ograniczeń /Rewed up/, Top Gear: Ekstremalna wyprawa przez USA /Great adventure/, Top Gear: Ostra jazda /Back in the fast lane/)


Top Gear - Polar Special Movie Trailer


Takiego wyzwania nie podjął dotąd nikt. Dziennikarze „Top Gear” długo przygotowali siebie i samochody do wędrówki przez mroźne bezdroża. Jeremy Clarkson postanowił udowodnić, że da się całkiem komfortowo, oglądając krajobraz zza kierownicy, dotrzeć na sam biegun północny. Do tego zamierza tego dokonać szybciej, niż tradycyjnym dotąd sposobem – psim zaprzęgiem. Czy mu się uda? To sprawdźcie sami. Spodziewać się jednak możecie, że po drodze panów spotka sporo ciekawych przygód, a że ich brytyjski humor nigdy ich nie zawodzi, atrakcji będzie naprawdę sporo.

Źródło: BBC


R E K L A M A