Najlepsi przyjaciele na zimę - kampania z huskimi w tle ~ Okiem obiektywu

Najlepsi przyjaciele na zimę - kampania z huskimi w tle


Czas zadbać o przygotowanie samochodu każdego maszera do zimowej aury. W warunkach zimowych zawodów konieczne jest posiadanie zimowych opon a często i łańcuchów. Gdy temperatura spada poniżej 7C opona letnia traci swoją elastyczność i staje się twardsza, a co za tym idzie bardziej podatna na poślizg. Dobra opona zimowa musi gwarantować bezpieczeństwo dojazdu w każde miejsce zawodów czy treningów często po śniegu, lodzie oraz w trakcie dużego mrozu.

Nowe opony Winter Sottozero serie II są odpowiedzią włoskiej firmy Pirelli na wyzwania jakie stawia przed kierowcami kapryśna aura w postaci anomalii klimatycznych. Nowy model dostępny jest w dwóch wersjach, dostosowanych do innych parametrów prędkości rozwijanych przez pojazdy: model W210/W240 przeznaczony jest dla samochodów klasy średniej i wyższej; model W270 do mocnych, szybkich samochodów najwyższej klasy i dla kierowców, którzy oczekują maksymalnych osiągów w każdych warunkach.


R E K L A M AProwadzona od początku października kampania reklamowa Pirelli wspiera promocję, w ramach której przy zakupie zimowych opon tej marki otrzymuje się prezent w postaci koca, sanek, głębokościomierza lub rzep do nart oraz bierze się udział w loterii z atrakcyjniejszymi nagrodami. W akcji wykorzystywany jest layout pod hasłem "Najlepsi przyjaciele na zimę", w którym opony Pirelli są symbolizowane przez syberyjskie huskie.

Źródło: pirelli.pl