Kolosy 2023 - 25. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów ~ Okiem obiektywu

Kolosy 2023 - 25. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

Festiwal Kolosy to nie tylko gala wręczenia nagród, ale także spotkania z czołowymi polskimi podróżnikami, pokazy filmów podróżniczych, wystawy, wykłady i panele dyskusyjne. Wydarzenie to ma na celu inspirować i zachęcać ludzi do odkrywania świata i podejmowania wyzwań, a także promować polskich podróżników i ich dokonania na arenie międzynarodowej. Zapraszam do relacji z 25. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów - Kolosy.
 
Roman Ficek & Alek Lwow
 
Festiwal Kolosy to wydarzenie, które cieszy się dużą popularnością wśród miłośników podróży, eksploracji, alpinizmu i żeglarstwa w Polsce. Odbywa się on co roku w Gdyni i jest organizowany przez Fundację Kolosy. Na festiwalu nagradzani są polscy podróżnicy, eksploratorzy, alpiniści i żeglarze za swoje osiągnięcia w dziedzinie przygody, nauki i kultury. Nagrody Kolosy przyznawane są w kilku kategoriach, w tym za najlepszą książkę podróżniczą, film dokumentalny, fotografię podróżniczą oraz za najciekawszą i najbardziej inspirującą ekspedycję.

  
Festiwal Kolosy to nie tylko gala wręczenia nagród, ale także wiele innych atrakcji, takich jak wystawy, pokazy filmów podróżniczych, wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty. Podczas festiwalu można spotkać znanych polskich podróżników i eksploratorów oraz poznać ciekawe historie o ich wyprawach i przygodach.
 
Kolosy 2023 - 25. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów
 
Festiwal Kolosy ma na celu nie tylko nagradzanie polskich podróżników i eksploratorów, ale także inspirowanie innych do podróżowania, odkrywania świata i podejmowania wyzwań. Organizatorzy chcą pokazać, że każdy może odważyć się na przygodę i że każda wyprawa, nawet ta niewielka, może być dla nas inspirująca i wyjątkowa.