🏨 Nessebar and Holiday Fort Apartments ~ Okiem obiektywu

🏨 Nessebar and Holiday Fort Apartments

W 2018 roku w rankingu najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wśród Polaków Bułgaria zajęła trzecie miejsce. Portal wakacje.pl opublikował też zestawienie kurortów, które "najbardziej kręcą Polaków. Wspominany w poprzednim wpisie (może lekko krytycznie) Słoneczny Brzeg zajął drugie miejsce. Nie sposób pisać o Słonecznym Brzegu nie uwzględniając tego miejsca jako miejsca wypoczynku a szczególnie dla entuzjastów życia nocnego i imprez. 
Nessebar and Holiday Fort Apartments
Co zaskakujące, na plażach Słonecznego Brzegu nie spotkasz parawanów. Znajdziesz tu za to szerokie piaszczyste plaże, gdzieniegdzie (mikro) wydmy i tłumy wczasowiczów przechadzających się w zakupionych nieopodal T-shirtach z wielkim napisem - Bułgaria - sex on the beach. Prawie jak na plaży w Mielnie. 
Nessebar and Holiday Fort Apartments - Sunny Beach
Dla osób, stroniących od tłumów, większość hoteli i resortów w Słonecznym Brzegu, które w wielu przypadkach wybudowano za czasu bumu budowlanego, przygotowały własne baseny w raz z niezbędną infrastrukturą restauracyjną w tym także z serwowanymi drinkami z palemką. Bywa, iż wielu wypoczywających, przedkłada taką właśnie formę wypoczynku nad plażowaniem nad Morzem Czarnym.


Nie istotne, jaką formą wypoczynku Wy wybieracie, szczególnie wieczorem, wspaniale jest wskoczyć do podświetlanego basenu i cieszyć się możliwościami jakie dał nam Nessebar and Holiday Fort Apartments z którego korzystaliśmy podczas naszego pobytu w Bułgarii.    


Chcesz więcej dowiedzieć się o Bułgarii? Polecam książkę: Bułgaria. Złoto i Rakija. Książkę możesz kupić na stronie Księgarni - Wydaje nam się.

Zobacz inne miejsca które warto odwiedzić - MAPA