Prezentacja drużyny hokejowej KH Toruń

Prezentacja drużyny hokejowej KH Toruń

W niedzielę odbyła się prezentację drużyny hokejowej KH Toruń, która już 15 września zainauguruje na swoim lodowisku rozgrywki PHL w sezonie 2019/2020. Była ona nietypowa bo odbyła się na boisku do hokeja na trawie.
Była to okazja do spotkania się z zawodnikami klubu oraz laskarzami z Pomorzanin Toruń - hokej na trawie.

Podczas prezentacji rozegrany został również krótki mecz w mieszanym stylu hokejowym.

Nowi zawodnicy w toruńskim klubie hokejowym to:

Alexander Volzhankin to 29 letni skrzydłowy, który ma w swoje karierze jeden sezon gry w KHL w barwach Avangardy Omsk, poza tym przez wiele sezonów grał w drużynach z MHL i VHL oraz w lidze kazachskiej. Ostatni sezon spędził w trzeciej lidze rosyjskiej w barwach Kristallu Saratov.

Gleb Bondaruk to 21 letni napastnik, który po zakończeniu gry w juniorskiej MHL, zagrał w VHL w barwach HK Sarov.

Vladislav Sokolov to 30 letni skrzydłowy, który swoją karierę rozpoczynał w trzeciej lidze rosyjskiej w barwach rezerw Traktor Chelyabinsk. Później większość sezonów spędził w VHL, zaś ostatni sezon rozegrał w lidze estońskiej, reprezentując HK Välk 494 Tartu i zdobywając w 17 meczach 25 goli i odnotowując 23 asysty.

Dmitri Kozlov to 29 letni obrońca, wychowanek Avangardy Omsk, mający za sobą dwa sezony w KHL, 3 sezony w VHL oraz kilka sezonów w trzeciej lidze rosyjskiej, w której jego ostatnim klubem był Kristall Saratov.

Yegor Feofanov to 24 letni napastnik, który ma swojej karierze jeden sezon rozegrany w lidze białoruskiej w barwach Araratu Yerevan, zaś kolejne sezony spędził w trzeciej lidze rosyjskiej, gdzie w minionym sezonie, reprezentując Kristall Saratov w 48 meczach zdobył 17 goli i zaliczył 21 asyst.