See Bloggers Łódź 2019 [ZDJĘCIA, FILM] ~ Okiem obiektywu

See Bloggers Łódź 2019 [ZDJĘCIA, FILM]

Najbardziej popularni i wpływowi polscy twórcy internetowi - blogerzy, youtuberzy i influencerzy oraz znani artyści będą uczestnikami festiwalu See Bloggers Łódź! Cykl wydarzeń poświęconych budowaniu swojego wizerunku w sieci rozpocznie się w Łodzi w piątek 07-go czerwca br. 
See Bloggers Łódź
See Bloggers, to największy festiwal promujący twórców internetowych: blogerów, youtuberów, instagramerów oraz influencerów.

Nadchodząca, siódma edycja See Bloggers zapowiada się równie interesująco. To szereg kreatywnych warsztatów, paneli dyskusyjnych, prelekcji, przestrzeni otwartych zagospodarowanych przez partnerów festiwalu.
Spośród gwiazd w tym roku do Łodzi przyjadą m.in. Anna Lewandowska, Filip Chajzer, Dorota Wellman, Sonia i Maja Bohosiewicz, Maryla Rodowicz, Michał Koterski, Natalia Kukulska. Festiwal skupia bowiem artystów, dziennikarzy, sportowców, podróżników, którzy swój wizerunek budują także w internecie.

Cykl wydarzeń rozpocznie się w piątek, który będzie poświęcony Łodzi. Tego dnia zaplanowano fotospacery po mieście, a także Łódź Challenge, czyli grę miejską, w której kapitanami drużyn będą znani influencerzy. W sobotę rozpoczną się prelekcje, wywiady, spotkania z internetowymi twórcami prowadzone na trzech scenach - głównej, twórców oraz edukacyjnej – w EC1 Łódź, które będzie centrum See Bloggers Łódź!
W sobotę odbędzie się również gala #Hashtagi Roku 2019 gdzie w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi wręczone zostaną nagrody dla najaktywniejszych twórców internetowych w kategoriach Bloger, Instagramer, YouTuber, Osoba Publiczna oraz Odkrycie See Bloggers Łódź.

Festiwal zakończy się w niedzielę.

See Bloggers 2019 - Zdjęcia