Dogtrekking Radogoszcz - podsumowanie ~ Okiem obiektywu

Dogtrekking Radogoszcz - podsumowanie


Dogtrekking Indiański w Radogoszczy oficjalnie zamknięty. Publikujemy Państwu nieoficjalne wyniki zawodów na stronie WYNIKI, jeśli znajdziecie jakieś błędy dotyczące nazwisk, drużyn, proszę zgłaszajcie.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, dzięki Wam impreza udała się wyśmienicie. Mamy nadzieję, że świetnie bawiliście się na trasie i Osadzie Indiańskiej, która gościła nas dzięki uprzejmości Pani Moniki i Pana Zbigniewa, który również przygotował dla nas wspaniałe medale i statuetki dla zwycięzców.

Zdecydowana większość z Was nie miała problemów z odnalezieniem punktów i dotarciem na metę w limicie czasu, co cieszy organizatorów w szczególności.

Równie wielkie podziękowania dla naszych sponsorów:

Firmie Larix, wyłącznemu dystrybutorowi na Polskę marek Viking, Odlo, Reusch i Meindl, od których otrzymaliśmy nagrody na cały sezon rozgrywek. Dzięki nim uczestniczyliście w losowaniu nagród - postanowiliśmy wprowadzić taką formułę, aby zwycięzcami nie byli tylko najszybsi zawodnicy, ale także wszyscy chętni do udziału w Dogtrekkingu.

Panu Andrzejowi z firmy Tradimex.pl, który zaopatrzył kategorię rodzinną w karmę dla psów oraz dzięki któremu każdy psi uczestnik otrzymał paczuszkę karmy w pakiecie startowym

Firmie ZooMarket, wyłącznemu dystrybutorowi Dingo za zabawki dla psów, które otrzymali zwycięzcy na podium we wszystkich kategoriach.

Firmie 3RD-Pole za ufundowanie uprzęży dla psa każdemu zawodnikowi zajmującego trzecie miejsce. Chcą podnieść na duchu wszystkich znajdujących się na ostatnim miejscu na podium

Pani Milenie z Salonu Twojego Psa Milan - za bogate pakiety pielęgnacyjne, które otrzymali zwycięzcy oraz pakiet specjalny wylosowany przez psa rasy Syberian Husky z Gdańska.

Miedziance, która ponownie ufundowała identyfikatory dla Waszych psów.

Firmie DużePsy.pl za ufundowanie pasa do dogtrekkingu, który otrzymała zwyciężczyni w kategorii Long kobiet.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejna edycję Polskiej Ligi DogTrekkingu - "Dogtrekking z Brailem" już za niecały miesiąc, 24 maja w Białych Błotach pod Bydgoszczą