DogTrekking Waganiec: Co każdy uczestnik powinien wiedzieć ~ Okiem obiektywu

DogTrekking Waganiec: Co każdy uczestnik powinien wiedzieć


Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje, które będą pomocne w trakcie najbliższego DogTrekkingu w Gminie Waganiec (Powiat Aleksandrowski). Prosimy o uważne zapoznanie się oraz życzymy powodzenia!

CHECK POINT
Standardowo w Wagańcu - Przypuście, przygotowane są dwa Check Pointy (dwa brzegi Wisły) w których dokonywany zostanie pomiary czasu przejścia zawodnika. Po dotarciu na brzeg Wisły uczestnicy oczekiwać będą nad brzegiem Wisły a następnie (nie częściej niż co 30 minut) transportowani będą promem rzecznym na drugi brzeg Wisły, gdzie nastąpi dalsza rywalizacja.

BIURO ZAWODÓW
Biuro usytuowane będzie tuż przy drewnianym kościele w Przypuście (Gmina Waganiec) i czynne będzie od godz. 10.00 do 11.30. O godzinie o godz. 11.30 lista startowa zostanie zamknięta. Uprasza się o wcześniejsze przyjazd.


Pokaż START & META DogTrekking Waganiec na większej mapie


START & META
Plac przed kościołem w Przypuście (Gmina Waganiec). START o godz. 12.00. Na miejscu STARTU & METY brak jest odpowiedniej liczby ławek, miejsc odpoczynku. Zaleca się aby każdy (według własnych potrzeb) zabrał dla siebie koce, karimaty, krzesła turystyczne itp. Do dyspozycji zawodników będą namioty umożliwiające schronienie siebie jak i psów przed słońcem. Uwaga - na miejscu brak jest toalet. Najbliższe toalety znajdują się w odległości ok 1 km od miejsca startu.


LIMIT CZASU
Wprowadza się limit czasu dla wszystkich profili tras na 6 godzin. Osobom, które przekroczyły limit będą mogły według własnego uznania kontynuować DogTrekking, jednakże na własną odpowiedzialność. Zawodnicy ci nie będą klasyfikowani w wynikach.