DogTrekking Wąbrzeźno. Co każdy uczestnik wiedzieć powinien ~ Okiem obiektywu

DogTrekking Wąbrzeźno. Co każdy uczestnik wiedzieć powinien


Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje, które będą pomocne w trakcie najbliższego DogTrekkingu w Wąbrzeźnie. Prosimy o uważne zapoznanie się oraz życzymy powodzenia!

BIURO ZAWODÓW
Biuro usytuowane będzie na pl. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie i czynne będzie od godz. 09.00 do 11.20. O godzinie o godz. 11.20 lista startowa zostanie zamknięta. Uprasza się o wcześniejsze przyjazd i odbiór pakietu startowego.


START & META
Start DogTrekkingu nastąpi z centrum Wąbrzeskiego Rynku (Plac Jana Pawła II) przy ograniczonym ruchu pojazdów. START o godz. 11.30. Do dyspozycji zawodników będą dwa namioty (altany) umożliwiające schronienie siebie jak i psów przed słońcem. META ustuowana będzie na Podzamczu (ul. Łabędzia).
NUMER STARTOWY
Każdy z uczestników otrzyma numer startowy który należy przypiąć agrafkami na koszulce na piersiach

POMIAR CZASU
Oficjalna klasyfikacja według czasu tzw. brutto. Pomiar czasu dokonywany jest z dokładnością do jednej sekundy za pomocą elektronicznego systemu pomiaru czasu.

POSIŁEK
Organizator zapewnia posiłek regeneracyjny dla każdego uczestnika. Posiłek wydawany będzie w Restauracji Bonanza (ul. Łabędzia) bezpośrednio w strefie mety.

TRASA
Przygotowano trzy profile tras:

.: FITNESS ok. 10 km :.


Trasa w całości w obrębie administracyjnym Wąbrzeźna. W większości teren zacieniony. Możliwość powrotu po tej samej trasie. Trasa prosta nawigacyjnie. Punkty 1-5.

.: MID ok 22 km :.


Trasa w 80% prowadząca terenami zalesionymi. Reszta trasy teren odsłonięty. Na trasie przygotowana dwa miejsca spoczynku z dostępem do wody i infrastrukturą (Leśnictwa). Długie szybkie odcinki między punktami. Punkty 1-14

.: LONG ok 32 km :.
Trasa w 75% prowadząca terenami zalesionymi. Reszta trasy teren odsłonięty. Na trasie przygotowana dwa miejsca spoczynku z dostępem do wody i infrastrukturą (Leśnictwa). W dalszej cześć teren mocno zarośnięty. Długie szybkie odcinki między punktami. Punkty 1-20.