Kalendarz 2013 się zagęszcza

Kalendarz 2013 się zagęszcza


Kalendarz zawodów w ramach Polskiej Ligi DogTrekkingu 2013, sukcesywnie jest uzupełniany.

Pomimo, iż pogoda za oknem nie zachęca do ruszenia się z kanapy, pora już zdjąć buty, szelki dla psa z kołka i ruszyć w teren. Niebawem ruszają rozgrywki Polskiej Ligi DogTrekkingu.

Pierwszy etap już na początku marca (9 marca br.) odbędzie się w Gdyni - mieście które chętnie Nas gości, zresztą już nie po raz pierwszy.

 

Miesiąc marzec rozpocznie się mocnym wejściem, w tym miesiącu odbędzie się m.in. edycja w Kościanie znajdujący się niespełna 50 km na południe od Poznania. W tym malowniczym mieście spotkamy się 23 marca br. Partnerem tej edycji jest po raz pierwszy - Urząd Miejski Kościana, z czego się bardzo cieszymy.  Zresztą zobaczcie sami jak tam wygląda.

 

Wśród tegorocznych edycji Polskiej Ligi DogTrekkingu, do kalendarzu startów warto także wpisać DogTrekking w Wąbrzeźnie (woj. Kujawsko-Pomorskie). Spotkamy się tam 8 czerwca br. w samym sercu Miasta. Impreza ta oficjalnie wpisana zostanie w odbywające się w tym czasie Dni Wąbrzeźna - więc liczyć można na wielu kibiców. Pierwszym partnerem tej edycji jest Urząd Miasta Wąbrzeźno.


Tam również odbyliśmy już pierwsze ustalenia dot.przygotowanie dla Was profili tras. Krótka relacja poniżej.