Najważniejsze informacje - DogTrekking Grudziądz

Najważniejsze informacje - DogTrekking GrudziądzPrzedstawiamy najważniejsze informacje, które będą pomocne w trakcie najbliższego DogTrekkingu w Grudziądzu. Prosimy o uważne zapoznanie się.

BIURO ZAWODÓW
Biuro usytuowane będzie na polu namiotowym Campingu - Rudnik nr 134 ul. Zaleśna 1 w Grudziądz i czynne będzie od godz. 16.00 do 18.00. O godzinie o godz. 18.00 lista startowa zostanie zamknięta. Uprasza się o wcześniejsze przyjazd i odbiór pakietu startowego.

START & META
Pole namiotowe Campingu - Rudnik nr 134 ul. Zaleśna 1, Grudziądz. Pole namiotowe wyposażone jest w pełną infrastrukturę (toalety, natryski, miejsca wypoczynku) które znajdują się na miejscu.


Pokaż DogTrekking Grudziądz na większej mapie


Każdorazowe ustawienie samochodu na polu namiotowym (jest odpłatne). W odległości 100 m od pola namiotowego zlokalizowany jest parking bezpłatny.

CENNIK Campingu
- Ustawienie namiotu 1-2 osobowego: 5,00 zł/dobę
- Ustawienie namiotu 3-4 osobowego: 8,00 zł/dobę
- Pobyt 1 osoby: 5,00 zł/dobę
- Ustawienie samochodu: 6,00 zł/dobę
- Korzystanie z energii elektrycznej: 18,00 zł/dobę
- Opłata za pobyt 1 osoby ze zniżką 50%: 2,50 zł/dobę.

NUMER STARTOWY
Każdy z uczestników otrzyma numer startowy który należy przypiąć agrafkami na koszulce na piersiach. Numeru i napisów reklamowych nie wolno zasłaniać.
Każdy z zawodników otrzyma także kila sztuk tzw. światła chemicznego - świetlik. Zaleca się aby każdy uczestnik przymocował światło chemiczne na odzieży lub plecaku podczas biegu/marszu.

POMIAR CZASU
Oficjalna klasyfikacja według czasu tzw. brutto. Pomiar czasu dokonywany jest z dokładnością do jednej minuty.

LIMIT CZASU
Wprowadza się limit czasu dla wszystkich profili tras na 10 godzin. Osobom, które przekroczyły limit będą mogły według własnego uznania kontynuować DogTrekking, jednakże na własną odpowiedzialność. Zawodnicy ci nie będą klasyfikowani w wynikach.

POSIŁEK
Organizator zapewnia wodę, jak i batonik wysokowęglowodanowy. Na miejscu jest stały dostęp do wody.

DEPOZYT & SZATNIA
W razie konieczności, rzeczy osobiste można zapakować w worek, a następnie zdeponować w biurze zawodów. Każdy z worków zostanie oznaczony numerem startowym zawodnika a odbiór worka będzie możliwy po okazu danego numerku.

INNE
Każdy z uczestników DogTrekkingu w Grudziądzu otrzyma na starcie specjalny voucher z 15% zniżką na Canacowe Wakacje z Psem.
CANAC’owe WAKACJE z PSEM dedykowane są dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą w aktywny sposób spędzić czas letni ze swoim czworonogiem. Celem jest zacieśnienie więzi pomiędzy psem a właścicielem poprzez zajęcia relaksacyjne przeplatane z aktywnymi formami wypoczynku i wykładami na temat psiego świata. Więcej na stronie internetowej organizatora www.obozzpsem.pl

Tego samego dnia w tym samym miejscu w godzinach porannych odbędzie się największa impreza Nordic Walking w regionie - Puchar Pomorza w Nordic Walking. Więcej informacji na stronie www.chodzezkijami.pl