Plebiscyt na najlepszego sportowca ~ Okiem obiektywu

Plebiscyt na najlepszego sportowca

Koniec roku to także czas na podsumowanie osiągnięć zawodników sportu psich zaprzęgów. Lokalne media, samorządy organizują plebiscyty na na najlepszego sportowca regionu.

Najpopularniejszy sportowiec powiatu krośnieńskiego

Jakub Słowik (nr 12)

Zwycięzca ogólnopolskich zawodów w Zabajce (2009), dwukrotny srebrny medalista w Pucharze Polski i Pucharze Europy ESDRA w Kędzierzyniu-Koźlu oraz Silesiana (2009).

Prawidłowy SMS musi zawierać prefiks, czyli litery: PKS. Wpisujemy więc PKS i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności (wykaz nazwisk i przyporządkowanych im numerów obok). Następnie, też po przecinku lub kropce wpisujemy literę T i podajemy numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego trenera. Też po przecinku lub kropce wpisujemy literę D i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego działacza.

Sportowiec Pałuk w roku 2009

Mateusz Brylewski

 Medalowa sztafeta canicross. Mateusz Brylewski (pierwszy z lewej)

Żninianin - członek kadry narodowej PZSPZ w cannicrossie. Zdobył brązowy medal mistrzostw Europy w sztafecie cannicrossowej. Ponadto trzykrotnie zwyciężył w zawodach Pucharu Polski, zajął pierwsze miejsce w mistrzostwach Łodzi oraz czwarte w zawodach Hill`s Cup w Czechach.

Na Mateusza można oddawać głosy za pośrednictwem SMS-ów. W ich treści wysyłanej na numer 73550 należy wpisać: TPZ.22. Koszt wysłania jednego SMS-a to 3 zł netto (3,66 zł brutto). Głosować można do 5 lutego. Głos można oddać także na kuponach, które są zamieszczane co tydzień w Pałuckim Tygodniku Lokalnym. Zwycięzcy plebiscytu uhonorowani zostaną na Balu Sportu w wieńczącą karnawał sobotę w Hotelu Basztowym w Żninie.

Źródło: paluki.tygodnik.pl


R E K L A M ANajlepsi 2009 - Myślenice

Mikołaj Włodarczyk


 Mikołaj Włodarczyk (pierwszy z prawej) Foto: husky2go.com


Zawodnik klubu Durango Rimo, zrzeszony w Polskim Związku Sportowym Psich Zaprzęgów. Najważniejsze osiągnięcia sportowe: Mistrz Europy Juniorów WSA Zuberec (SK) 2007, III miejsce Alpirace 2008 w klasie 4 NB, II-gi Wicemistrz Europy Sniorów WSA Kandersteg (CH) 2009 w klasie C1. Głosy można oddawać za pośrednictwem ankiety. Głosowanie trwać będzie do 31 grudnia.

Źródło: miasto-info.pl


dodajdo.com