Zbliża się gala FAME MMA 6 [Odwołano] ~ Okiem obiektywu

Zbliża się gala FAME MMA 6 [Odwołano]

Zbliża się gala FAME MMA 6, która odbywać się będzie 28 marca br. w Częstochowie. Czy z uwagi na panującą epidemię koronowirusa impreza nie zostanie odwołana? Podczas konferencji Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki, Krzysztof Rozpara, wypowiedział się w tej sprawie.
 
Zbliża się gala FAME MMA 6
 
Rozpara zapewna, iż - najważniejsze dla nas zawsze było i będzie bezpieczeństwo, dlatego postaramy się to przeprowadzić w sposób maksymalnie zabezpieczony. Gala FAME MMA 6 na podstawie tych informacji, które posiadam dziś i tego, co do mnie dociera, odbędzie się.
 
Fame MMA 6 - Jak odzyskać pieniądze za bilety?
 
Podczas gali FAME MMA 6 organizatorzy planują skorzystanie z licznych środków prewencyjnych. Będą kontrole temperatury przy wejściu. Impreza zabezpieczona zostanie także dodatkowym zabezpieczeniem medycznym, czy zapewnieniem powszechnego dostępu do środków dezynfekcyjnych.
 
 

Fame MMA 6 odwołane

 
Wszystko zmieniło się 10 marca 2020. Po oświadczeniu premiera Mateusza Morawieckiego. Organizatorzy FAME MMA 6 zmuszeni są do zmiany formatu gali. Gala prawdopodobnie odbędzie się 28 marca br. (tak jak planowano), jednak bez udziału publiczności. W Częstochowie walkę stoczy Marcin Najman z Piotrem Piechowiakiem. Zobaczymy także Wojtka Golę w starciu z Rafonixem. W walce wieczoru oglądać będziemy Martę Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą Zusje.
   
FAME MMA 6 odwołane
 

Fame MMA 6 - Jak odzyskać pieniądze za bilety?

 
Organizatorzy informują, iż osoby które zakupiły bilety na galę, otrzymają zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia.
 

Informacja o FAME MMA 6 i zmianie formatu [Informacja prasowa]

 
W związku z dzisiejszym wystąpieniem Premiera Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego będziemy zmuszeni do zmiany formatu gali FAME MMA 6. Prawdopodobnie gala odbędzie się, tak jak planowano - 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać Wam dalsze informacje.
   
Informacja o FAME MMA 6 i zmianie formatu
Informacja o FAME MMA 6 i zmianie formatu
 
Pragniemy poinformować wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę, że Federacja FAME MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia.