Z wizytą Splendor Spa Hotel **** k. Rzeszowa ~ Okiem obiektywu

Z wizytą Splendor Spa Hotel **** k. Rzeszowa

Z początkiem ferii zimowych, mieliśmy okazję odwiedzić jeden z ciekawszych obiektów hotelowych w okolicach Rzeszowa (jak i samego Podkarpacia) tj. SPA Hotel Splendor ****
 
foto: SPA Hotel Splendor
 
Wizytę odbyliśmy z synem z początkiem ferii jakie w tym czasie odbywały się w województwie Kujawsko-Pomorskim. Pierwsze czym zaskoczył mnie Hotel Splendor to jego wielkość, zarówno wielkość jako nieruchomość lecz również jako wielość usług jakimi dysponuje obiekt, przygotowanych z myślą o swoich klientach. My skorzystaliśmy jednie z kilku.
 
 
Nasz pobyt w SPA Hotel Splendor oczywiście uatrakcyjniliśmy o relaks na basenie oraz testem czterech saun. Nie odważyliśmy się jednak na zabiegi w Klinice Urody.
 
Jednym z atutów hotelu jest fakt, iż każdy hotelowy pokój posiada balkon. My oglądaliśmy widoki na moje rodzinne miasto - Rzeszów. Wyjątkowy klimat hotelu dodatkowo tworzą kolonialne meble z litego drzewa akacjowego i naturalny kamień.
 
Przy okazji naszych wizyt w tym regionie, a jest ich kilka w roku, z pewnością zaglądniemy tu ponownie. Dla zainteresowanych podajemy adres www hotelu (poniżej) i koniecznie polecamy Wam osobiście sprawdzić to miejsce.
 
- http://www.spahotelsplendor.pl