Smutna informacja (po raz wtóry) ~ Okiem obiektywu

Smutna informacja (po raz wtóry)

Szanowni Państwo!

Przed kilkoma godzinami otrzymaliśmy informację od nadleśnictwa rejonu Balczewo, iż pomimo wcześniejszych ustaleń, zgoda  na imprezę DogTrekkingowa 28 czerwca została anulowana. Nie otrzymaliśmy też konkretnego powodu, udało nam się skontaktować jedynie z sekretariatem, z czego wywnioskowaliśmy, że na terenie zapowiadanej imprezy odbędzie się inna związana z Lasami Państwowymi.

Niestety przygotowanie każdego terminu imprezy wiąże się z kosztami, które musimy ponieść bez względu na to czy impreza się odbędzie, czy nie i nie jesteśmy w stanie przygotować kolejnego terminu. W związku z tym DogTrekking Nocny ZOSTAJE ODWOŁANY!

Przykro nam, że z pewnością zaplanowali już Państwo weekend pod kątem startu w imprezie, ale nie jesteśmy w ciągu dwóch dni - nawet mając do dyspozycji odpowiednie fundusze - zorganizować nowego miejsca, map, po raz kolejny medali i dyplomów już przygotowanych na imprezę w Balczewie - wszystko to do śmieci. W przyszłości nie będziemy podejmować prób współpracy z tamtejszym rejonem.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie należności wpłacone przez system elektronicznezapisy.pl zostaną zwrócone w najbliższym czasie. Istnieje też możliwość przesunięcia wpłaty na imprezę 9 sierpnia w Wąbrzeźnie (sprawy finansowe: kontakt z Grzegorzem - aktywnispolecznie@gmail.com).

Wszystkie siły organizacyjne, które jeszcze nam zostały po przykrej sprawie z Balczewem - przeniesiemy na DogTrekking w Wagańcu, gdzie zawsze wypada rewelacyjnie.

Jeszcze raz najmocniej przepraszamy i mamy nadzieję, że ta smutna historia nie wpłynie negatywnie na Państwa uczestnictwo w kolejnych imprezach Dogtrekkingowych.