DogTrekking z Braille'm - Podsumowanie ~ Okiem obiektywu

DogTrekking z Braille'm - Podsumowanie

24 maja odbyła się kolejna edycja DogTrekkingu w Kujawsko-Pomorskim, która miała dla organizatorów specjalne znaczenie - uczestniczyły w niej bowiem dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej im. Louisa Braille’a. Dodatkowo na towarzyszy miały psy z bydgoskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.
Bardzo się cieszymy, że udaje się zorganizować takie akcje, właśnie do takich celów świetnie pasuje idea DogTrekkingu. Mamy nadzieję, że dzieci były szczęśliwe, mogąc pochodzić po lesie w poszukiwaniu punktów kontrolnych i trzymać na smyczy schroniskowe psy.

Wszyscy uczestnicy trasy specjalnej, zbudowanej specjalnie dla nich dotarli do mety, gratulacje! Gratulujemy również wszystkim uczestnikom tras klasycznych zdobycia wszystkich punktów kontrolnych, a tym, którym się nie udało życzymy powodzenia następnym razem. Mamy nadzieję, że medale chociaż trochę osłodziły Wam trudy na trasach.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji SOSW Nr1 za pomoc w organizacji imprezy i udział w DogTrekkingu i za pyszne ciasteczka dla uczestników :)

Panu Burmistrzowi Miasta Bydgoszczy serdecznie dziękujemy za ufundowanie pucharów dla zwycięzców, takie nagrody są najcenniejsze dla zawodników!

Organizatorzy - Grzegorz Chudzik i Zbigniew PanHusky Skupiński w szczególności dziękują dzieciom z SOSW za laurki, które są dla nas cenniejsze niż tysiąc nagród. Dostarczyły bezcennych wzruszeń, dziękujemy!

Specjalne podziękowania kierujemy do osób, które pomogły przy organizacji imprezy:
Radkowi Piotrowskiemu, Kasi Misun-Nowak i Piotrowi Kołodziejczakowi. Bez Was byłoby znacznie trudniej.

Nie możemy zapomnieć tez o sponsorach, dzięki którym impreza rozkwita i przyciąga coraz większe rzesze uczestników:
Firmie SportMix, dystrybutorowi marek Viking, Odlo, Reusch i Meindl, która przeznaczyła masę nagród, które wygrywacie w losowaniu wśród wszystkich startujących w DogTrekkingu;
Panu Andrzejowi z firmy Tradimex.PL, który zapewnia karmę w pakietach startowych dla każdego uczestnika oraz nagrody dla podium kategorii rodzinnej;
Pani Milenie z Salonu Milan z Gdańska, która doprowadzi psy zwycięzców wszystkich kategorii do porządku - po zawodach;
Firmie 3RD-POLE za ufundowanie szelek dla psów za zajęcie trzeciego miejsca we wszystkich kategoriach startowych;
Miedziance, za przygotowanie wspaniałych identyfikatorów;
Sklepowi zoologicznemu ZooMarket, za ufundowanie nagród dla wszystkich miejsc na podium;
Panu Andrzejowi ze sklepu DuzePsy za ufundowanie pasa do DogTrekkingu dla zwycięzcy kategorii Mid Kobiet;
Sieci Sklepów Zoologicznych Nerro za pyszne przysmaki dla każdego psa przybywającego na metę.

Ponieważ ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe nie udało się wykonać całości programu zawodów, m.in. pogadanki z Panem Husky i przejażdżki w zaprzęgu na hulajnodze, Pan Husky obiecuje że pojawi się kiedyś u dzieci z SOSW Nr 1 specjalnie dla Was, wraz z Ozyrysem i Izydą i pojeździmy w zaprzęgu.

Prosimy jednocześnie uczestników o wyrozumiałość w opóźnieniu publikacji wyników - niestety ulewa na trasie zniszczyła większość kart startowych i musimy opierać się na wpisach w liście startowej, co opóźnia proces.