#1 Akcja reanimacja ~ Okiem obiektywu

#1 Akcja reanimacja

To już szósty (oficjalny) sezon biegowy w moim życiu. W tym czasie wystartowałem w blisko 170 zawodach wszelkiej maści. Spory dobytek okupiony także trzema poważnymi kontuzjami z których powrót do "biegania" (szybkiego biegania) trwa z roku na rok coraz dłużej. Brakuje motywacji, nowych celów, wyzwań.

Od końca lat 90-tych ubiegłego wieku, organizowałem sporo imprez czy to rekreacyjnych, sportowych czy kulturalnych. Na koncie pewnie dziesiątki imprez. Dziś w znacznym stopniu jest to moja praca zawodowa która kosztuje o wiele więcej wyrzeczeń, czasu niż praca za biurkiem. Czas zawodowy niezmiennie od kilku lat przeplata się z czasem prywatnym a granice między nimi już dawno się zatarły i są już dla mnie mało widoczne.

Na swojej drodze spotykam się wieloma partnerami a współpraca nie zawszem układa się tak jakbym tego oczekiwł. Niewątpliwie, ostatnim czasem, udaje się zrobić wiele ciekawych inicjatyw we współpracy z Urzędem Miasta w Wąbrzeźnie. Oto ostatnia z nich.


Pierwszy wpis jaki zanotowałem na tym blogu pojawił się w styczniu 2008 roku. Pora trochę się ożywić. Jedyna aktywnością ostatnimi laty, było opłacanie przedłużenie rejestracji domeny.