Kwiecień plecień, czyli aktywny kwiecień ~ Okiem obiektywu

Kwiecień plecień, czyli aktywny kwiecień

Kwiecień zapowiada się aktywnie. To właśnie w kwietniu przygotowane są dla Was, aż cztery imprezy DogTrekkingowe.

01.04.2013 Rzeszów - Śmigus-dyngus DogTrekking


Śmigus-dyngus, poniedziałek wielkanocny, lany poniedziałek, polewany, oblewany czy oblaniec. W poniedziałek wielkanocny (1 kwietna br.), odbędzie się pierwszy w Rzeszowie DogTrekking

Trasa DogTrekkingu prowadzić będzie m.in. okolicami Rezerwatu Lisia Góra

To nie jest żart prima aprilisowy. Więcej w zakładce .: 01.04 Rzeszów :.


 06.04.2013 Balczewo k. Inowrocławia


W sobotę 6 kwietnia br. w Balczewie k/Inowrocławia (woj. Kujawsko-Pomorskie), odbędzie się trzecia edycja Polskiej Ligi DogTrekkingu 2013 r.
 

 Miejscem rozgrywania tej nowej formy rekreacji jaką jest DogTrekking a zarazem gospodarzem będzie Nadleśnictwo Gniewkowo.

Część trasy DogTrekkingu prowadzić będzie m.in. prestiżowym szlakiem - Camino Polaco (Droga Polska) Jest to jeden ze szlaków w ramach dróg św. Jakuba.


Więcej w zakładce .: 06.04 Balczewo :.


14.04.2013 PorzeczeW niedzielę 14 kwietnia br. w Porzeczu (woj. Pomorskie pow. Wejherowski), odbędzie się czwarta edycja Polskiej Ligi DogTrekkingu 2013 r. przygotowane we współpracy z Klubem Turystyki Niekonwencjonalnej – Łowcy Przygód

Trasa DogTrekkingu poprowadzona zostanie przez piękną Dolinę Paraszyńską wśród wzgórz morenowych, porośniętych lasem bukowo - sosnowym, nad rzeką Łebą.

DogTrekking w Porzeczu będzie także okazją do spotkania się z Grzegorzem Lindą i wysłuchaniu przygotowanej prezentacji dot. tegorocznego występu Grzegorza w Polardistans - długodystansowym wyścigu psich zaprzęgów.

Relacja z wyścigu POLARDISTANS z udziałem Grzegorz z 2010 roku. 
Więcej w zakładce .: 14.04 Porzecze :.20.04.2013 Zbychowo


W sobotę 20.04.2013 odbędzie się kolejna edycja zawodów serii Pomorskiego Pucharu Dogtrekkingu. Zawody w Zbychowie k. Wejherowa są punktowane także w klasyfikacji Polskiej Ligi Dogtrekkingu.

To kolejna szansa na powiększenie dorobku punktowego w klasyfikacji, a także doskonała okazja na atrakcyjne spędzenie czasu ze swoim pupilem.Więcej w zakładce .: 20.04 Zbychowo :.