Wąbrzeźno - Gra Miejska

Wąbrzeźno - Gra Miejska


Miasto to PLANSZA - WEJDŹ do gry

Startuje Gra Miejska w Wąbrzeźnie. Tematyką GRY MIEJSKIEJ będzie postać Paula Zecha.


1. Zaproś znajomych do wydarzenia na Facebooku i śledź informacje
2. Wystartuj w (nieobowiązkowych) prologach (patrz pkt 1)

3. Zagraj w FINALE ulicznym (040520131104)
4. Zgarnij nagrody


FINAŁ
4 maja 2013 r. o godz. 11.04

Gra Miejska

Gra miejska to nowa forma edukacji i rozrywki, rozgrywana w wielu miastach świata. Esencją gry miejskiej jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej, jako istotnego elementu rozgrywki. Łączy w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych, RPG i harcerskich podchodów.

Po co grać?

Gra Miejska oparta jest na autentycznych wydarzeniach z biografii Paula Zecha i jego pobytu w Wąbrzeźnie. Podczas rozwiązywania zadań uczestnicy mogą odkryć w swoim mieście to, czego jeszcze nigdy nie zauważyli i poczuć się turystami w swoim codziennym otoczeniu. Gra Miejska łączy dobrą zabawę z poznawaniem historii.

Drużyny rozpoczynają Grę w miejscu podanym przez organizatorów, otrzymując Karty Gry, potrzebne materiały oraz pierwsze wskazówki do rozwikłania tajemnicy. Etap uliczny Gry Miejskiej to niezwykły spacer po mieście, przypominający wejście w inny wymiar lub przelot wehikułem czasu. Drużyna, która pierwsza rozwiąże postawione przed uczestnikami zadania wygrywa.

Kto może grać?

Do zabawy zapraszamy chętnych w każdym wieku. Drużyny składające się z przyjaciół, rodzin, ekipy klasowe, studenckie itd. Gra Miejska jest wspaniałym pomysłem na kreatywne spędzenie wolnego czasu!

więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.GryMiejskie.org.pl

UDZIAŁ BEZPŁATNY