DogTrekking Waganiec. Pula nagród ~ Okiem obiektywu

DogTrekking Waganiec. Pula nagród

Miło nam jest poinformować, iż w puli nagród rzeczowych podczas DogTrekkingu w Gminie Waganiec (Przypust), znalazły się m.in.:Wytrzymały i wodoodporny worek biegowy z dodatkową kieszenią na zamek. Worek posiada szeroki zakres regulacji i bardzo niska waga.


Skarpety Kalenji RUN 100 - Włókna użyte w skarpetach w okolicach pięty i palców ograniczają tarcia powodujące powstawanie odcisków. Skarpety posiadają specjalne włókna ograniczające tarcia powodujące powstawanie odcisków. Jest to przewiewna dzianina wspomagająca odprowadzanie wilgoci. Na środku stopy gęsty splot poprawiający trzymanie.


Rękawiczki running Kalenji. Przeznaczenie: do ochrony dłoni przy niskich temperaturach (do 0°C).


Po raz pierwszy w Polsce filmowa opowieść o najsłynniejszym zespole wszech czasów - brytyjskiej wspaniałej czwórce, chłopcach z Liverpoolu - The Beatles, którzy przez dziesięć lat wspólnego grania i późniejszej kariery solowej Johna, Paula, George'a i Ringo zmienili na zawsze oblicze muzyki rockowej.

Biograficzny film o twórcach niezliczonych przebojów to swego rodzaju zbiór wywiadów z członkami The Beatles i rzadkich materiałów archiwalnych, wiadomości oraz fragmentów kronik i programów nagrywanych aż do przedwczesnej śmierci Johna Lennona i George'a Harrisona. Fenomen Beatlesów starają się zgłębić między innymi przyjaciel Harrisona Rod Othen, hinduski muzyk i guru Ravi Shankar oraz Tony Calder, przyjaciel grupy. Film jest niezwykłą gratką dla kolekcjonerów i miłośników Lennona, McCartneya, Harrisona i Starra.

Pokrowiec Hama aha 60G oliwkowy

Cechy:
- pokrowiec na aparat cyfrowy
- zapinany na zamek błyskawiczny
- wygodny dostęp do aparatu
- kieszonka na karty pamięci zapinana na rzep
- smycz na szyję z karabińczykiem
- szlufka do paskaIdealna miska na spacery DogTrekkingowe, gdyż jej waga to jedynie 17 gram a zmieści się nawet w kieszeni. Miska jest cienka jak papier, a zarazem bardzo elastyczna. Z łatwością można zmienić ją w stabilną miskę o regularnym kształcie.