Ważne informacje - DogTrekking Sępólno Krajeńskie ~ Okiem obiektywu

Ważne informacje - DogTrekking Sępólno Krajeńskie


Przypominamy wszystkim uczestnikom DogTrekkingu o konieczności posiadania książeczek zdrowia psa ewnt. paszport z aktualnym kompletem szczepień w tym w szczególności szczepień przeciwko wściekliźnie.

Informujemy, iż edycje Pucharu Kujawsko-Pomorski w Dogtrekkingu mają charakter indywidualnej rekreacji człowieka z psem. W związku z powyższym, organizowane przez Stowarzyszenie edycje Pucharu nie mają charakteru pokazu, targu, konkursu czy wystawy psów.

NOCLEGI:

Plaża miejska
Jest możliwość rozbicia namiotu na tzw. stake-out'cie w pobliży miejsca startu/mety. Wszystkich chętnych proszę o kontakt pod nr. tel 607-504-378

Hotel Jan ***
Wszystkich przyjezdnych zapraszamy do skorzystania z usług noclegowych pobliskiego (50m) Hotelu Jan *** - http://www.hoteljan.com.pl. Dla zawodników Dogtrekkingu specjalna bonifikata cenowa na hasło "DogTrekking". Budynek Hotelu został zmodernizowany w 2003 roku i uzyskał status hotelu trzygwiazdkowego. Atutem dobrego wypoczynku jest położenie hotelu w otoczeniu lasu, nad pięknym czystym Jeziorem Sępoleńskim, którego widok można podziwiać z okien budynku.
W Hotelu funkcjonuje restauracja. Restauracja czynna jest w godzinach od 8.00 do 22.00, ale całą dobę obsługę znajdą Państwo w kawiarni i barze.