O sobie ~ Okiem obiektywu

O sobie


Od wielu lat umiejętnie buduje wokół siebie grupę lojalnych odbiorców z którymi łączą mnie silne relacje i zainteresowania. Posiadam relacje z masowymi odbiorcami, którzy bardzo silnie utożsamiają się ze mną, a wyrażanym przeze mnie zdaniem potrafę umiejętnie opiniować skupioną wokół mojej osoby społeczność – stając się liderem opinii.

Poprzez aktywne angażowanie się mojej osoby na wielu kanałach social media: blog, konto na Youtubie, Instagramie, Facebooku i wielu innym Social Media swoją opinią mogę wpłynąć na grono co najmniej kilku tysięcy osób.

Z ogromną pasja i zaangażowaniem zajmuje się wszystkimi kanałami social media. Jest to dla mnie priorytet by być w stałym kontakcie z użytkownikami. Stawiam na kilka źródeł komunikacji i na nich koncentruje swoją energię. Są to m.in.:

BLOG – Okiem Obiektywu


FACEBOOK – GRZEGORZ CHUDZIK LIVE

Mój fanpage na portalu Facebook obserwuje ponad 3,5 tyś osób. Kanał kieruje do szybkiej interakcji z moimi fanami.

https://www.fb.com/grzegorz.chudzik
https://www.fb.com/chudzik.eu

INSTAGRAM – GRZEGORZ CHUDZIK

Szeroko docieram do swoich odbiorców poprzez Instagram. Obecnie ponad 1,3 tys osób obserwuje moje chwile zapisane na zdjęciach. Poprzez Instagram generuje bardzo duże wyniki interakcji we wrzucanych zdjęciach, dlatego bardzo często wyświetlam się w top hasztagów.


YOUTUBE – GRZEGORZ CHUDZIK

Influencerem powinna być osoba, która jest posiadaczem m.in. konta na Youtubie.


TWITTER – GRZEGORZ CHUDZIK